Elektromos Építésvezető

Épületvillamossági építésvezető szakembert keresünk környezetvédelmi és építőipari partnerünkhöz!

Partnerünk 25 éve foglalkozik környezetvédelmi és építőipari tervező, szakértői és kivitelezési munkákkal. Innovatív és környezetbarát megoldásokat alkalmazunk a legkorszerűbb technológiával.

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, akkor ezek a feladatok várnak rád:

- Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a beszállítókkal

- Részvétel a projektek megvalósításban

- Ütemtervek készítése és nyomon követése

- Alvállalkozók és anyagok ellenőrzése

- Műszaki ellenőrzés és átadás-átvétel

Mit kínálunk?

- Cafeteria

- Éves garantált bónusz

- Iskolakezdési támogatás

- Szakmai fejlődés

- Hosszú távú munka

- Családbarát munkahely

- Munka-magánélet egyensúly.

Téged keresünk ha:

- Van 3 év épületvillamossági tapasztalatod

- Releváns felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettséged

Előnyt jelentő tényezők:

- Műszaki ellenőri, Felelős műszaki vezetői jogosultság

- Komplex generálkivitelezési projekteken szerzett tapasztalat

Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1184245
Closing date
26 May 2024

Beszéljen Andras Altmann, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704122210